CENÍK A REGISTRACE

Ceník 2024

Ceny za 3 dny a osobu

Hráč od 7 do 18 let

V ceně hra, zapůjčení zbraní a varkočů, 

doprovodný program, stanování, pitná voda. 

Předem 550 Kč

Na místě 750 Kč

CP a bestie (po domluvě s organizátorem hry) 

V ceně hra, doprovodný program, stanování a pitná voda. 

Předem 400 Kč

Na místě 600 Kč

Nehrající

V ceně doprovodný program, stanování.

Předem 250 Kč

Na místě 450 Kč

Důležité informace

REGISTRACE A PLATBA

 • Registrace je platná jsou-li vyplněné všechny povinné kolonky formuláře a je zaplacená nejpozději do 7 dnů od vyplnění registračního formuláře. Registrace předem bude ukončena 14. 7. 2024.
 • Registrovat lze pouze 1 osobu. V případě rodiny nebo společně platící skupiny zaregistrujte každého člena zvlášť. Objednávající vyplní do poznámky jména všech členů, za které bude platit. V případě, že budete platit z účtu, který nenese vaše jméno, uveďte ho do příjemce. Bez něho nebudeme moci platbu identifikovat a potvrdit registraci.
 • Poplatek za registraci uhraďte prosím na náš bankovní účet č: 4717750093/0800.
 • Jestliže se rozhodnete odregistrovat, máte již zaplaceno a budete chtít vrátit registrační poplatek, dejte nám to prosím vědět na e-mail klaniklaster@gmail.com, abychom to mohli vyřešit.
 • Máte nějaká zdravotní omezení? Určitě nám je sdělte. Pokud pravidelně užíváte léky, nezapomeňte si je vzít s sebou.

INFORMACE KE HŘE

 • Do hry může vstoupit hráč od 7 let. Hráči mladší 18 let musí mít podepsané čestné prohlášení od svého zákonného zástupce. Vyplněný, podepsaný a naskenovaný formulář můžete nahrát do rezervačního formuláře. Formulář ke stažení naleznete níže.
 • Letošní příběh je založen na 3 dějových linkách. Hráč do 18 let se přihlásí dle věku do jedné z dějových linek a následně může v průběhu hry přecházet do dalších dějových linek. Např. pokud zvládne bojový výcvik, může dělat lovčího nebo vojáka v místní Gardě.
  Více informací o dějových linkách zde.
 • Účast hráčů starších 18 let je ve hře možná jako CP nebo bestie až po domluvě s organizátorem hry. Kontaktujte Petra Bursu přes FB. Po domluvě s organizátorem dopište do poznámky registračního formuláře název role. Letošní účast hráčů starších 18 let a rodičů v roli CP nebo bestie je omezena.
 • Ti, kdo vlastní historický stan a chtějí být součástí hlavního města (např. kovárna, bylinkářství, atd. ), získají slevu 200 Kč / stan. Sleva bude odečtena na místě. Kontaktujte organizátora hry Petra Bursu přes FB.

HLEDÁME POMOCNÍKY

 • Hledáme pomocníky na stavbu tábora od 22. 7. do 25. 7. a bourání tábora od 29. 7. do 31. 7. 2024. Možnost objednání jídla v době stavění a bourání za zvýhodněné ceny. Za zásluhy možná sleva na útratu v Krčmě.

Upozornění pro nezletilé!

Účastníci mladší 18 let musí mít podepsané čestné prohlášení od svého zákonného zástupce. Vyplněné a podepsané prohlášení můžete nahrát do registračního formuláře.